-Jetë dhe Stil

Gara për flamujt më të bukur/ Zbuloni ku renditet flamuri ynëBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 07:00 - 06/05/16 |
b.f

Flamujt e secilit vend përfaqësojnë një kulturë, ata përfaqësojnë krenarinë që kemi për vendin të cilit i takojmë dhe gjithashtu na shërbejnë si simbol i vendit nga vijmë.

Në vitin 2012, flamujt e gjitha vendeve të botës ishin mbledhur në një vend me qëllim që të shihej se cili ishte flamuri më i bukur në botë. Ftesa për pjesëmarrje i ishte dërguar secilit vend anembanë botës, edhe atyre në terrenet më të vështira, disa prej të cilave shumë  nuk e dinin se ekzistonin si shtete.

Flamujt me të gjitha ngjyrat format dhe modelet e mundshme ishin pjesë e garës. Më poshtë ju mund të shihni se kush e ka fituar garën dhe se ku renditet flamuri ynë:

auto_201436810913

2

auto_181436810911

auto_161436810907

auto_131436810904

auto_101436810899

Opinion.al

KOMENTO (2)

Shkruaj nje koment

Pas