InstaBIZ

Gabriel Garko nudo në “L’Onore e il Rispetto”Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:05 - 06/10/15 |
root

Teleshikuesit do të shohin sonte puntatën e fundit të sezonit të katërt të telefilmit “L’Onore e il Rispetto”. Por aktorët  kanë nisur realizmin e sezonit të pestë që premton shumë supriza. Siç raporton “TGCOM 24”, në seritë e reja i preferuari i femrave Gabriel Garko shfaqet më seksi se kurrë. Në një prej skenave aktori  gjendet nudo dhe i lidhur me zinxhirë pas një rrjete hekuri.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas