Aktualitet

Furgoni tensionon familjarët, vëllai i Mateos kapërcen derën e jashtme


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:55 - 18/11/21 |
Opi Nion

Sërish ka patur tensione para dyerve të Gjykatës së Fierit, ku familjarët e Mateos kontrollojnë çdo furgon policie në Gjykatë, pasi dyshojnë se Klodian Çalamani do futet fshehurazi.

Në foton e mëposhtme duket se ata duan te hyjnë në ambientet e gjykatës, ndërsa vëllai i Mateos kërkon të kapërcejë derën e jashtme të saj.

Kanë qenë forcat e policisë që tashmë janë shtuar në numër që e ka çuar te furgoni atë dhe nënën e fëmijës të mitur  për t’i treguar se Klodian Çalamani nuk është brenda./Opinion.al

Pas