InstaBIZ

Fundshpina seksi e Nora Istrefit


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:56 - 26/11/15 |
root

Nora Istrefi është cilësuar si femra më seksi e showbiz-it shqiptar dhe me të drejtë.

Ja tek e shohim të veshur me të zeza, ku përvecse elegante duket edhe shumë provokuese.

Ky “jumpsuit” i zi nxjerrë në pah format e saj trupore.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas