Aktualitet

Durrës, plot 113 drogë gjenden në kolitë me këpucë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:26 - 26/11/15 |
b.f

DURRËS- Plot 113 kg drogë u kap sot në portin e Durrësit.  Xhaferr Hoxha 39  vjeç, banues në Durrës është arrestuar në kushtet e flagracës.

Sipas policisë droga u gjet gjatë kontrollit të ushtruar në kokën e tralerit me targë AA 250 JA dhe tralerit me targë ACR 470. Në brendësi të ngarkesës me koli këpucësh i’u gjetën 120 pako të mbështjella me qese celefoni me peshë:113 kg lëndë narkotike e dyshuar e llojit Cannabis Sattiva.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas