-Jetë dhe Stil

Francezja mbetet shtatzënë me pushime, kërkon të atin e fëmijës në youtube (video)


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:33 - 02/09/15 |
b.f

Një vajzë e re franceze është bërë një nga personazhet kryesore të medias online pasi kërkoi të gjejë babanë e fëmijës në youtube. Parisienja Natalie Amyot kishte kaluar pushimet në Austri, Mooloolaba dhe natën e fundit e kishte kaluar me një djalë simpatik sic e përshkruan ajo…por fatkeqësisht nuk kishte marrë identiten dhe adresën. Më pas ka mësuar se ishte në javën e 6 të shtatzanisë. Ajo është rikthyer në vendin ku ka kaluar natëne  fundit me djalin e panjohur dhe ka xhiruar një video-mesazh të cilën e ka postuar në youtube me të vetmin qëllim: gjetjen e babait të fëmijës që mban në vete…

 

 

https://youtu.be/6cq68FgVM34

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas