Te Fundit

Franca zabton “planin ekstrem” qeveria në bunker


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 00:43 - 14/11/15 |
b.f

Sipas informacioneve per qeverine franceze jane marre masa ekstreme per te garantuar jeten e ministrave dhe zyrtareve te larte. Ata jane thuajse te paarritshem nga askush dhe te mbyllur ne zonat me te thella te godinave qeveritare. Amerikanet sikurse njoftoi edhe presidenti Obama po japin mbeshtetjen e tyre dhe jane nisur menjehere forca te specializuara. Vijon..

KOMENTO (1)

Shkruaj nje koment

  1. Pse kane bunker ata,ne i hoqem sepse nuk kishim armiq,te gjithe na deshen,edhe Blair e the qe Britania deshtoi ne rrezimin e Hoxhes.Paskan bunkere francezet?,me siguri qe i kane importuar nga ne.Po tani qe s’kemi bunker ku do te futet qeveria e koalicionit,po opozita do pranohet ne tynel?

Pas