Aktualitet

Shperthime dhe te shtena tek pengjet


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 00:44 - 14/11/15 |
b.f

BBC konfirmon: 4 te shtena jane degjuar ne sallen e Bataclan, nderkohe qe flitet edhe per shperthime. Ka dyshime qe pengjet po ekzekutohen nje e nga nje.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas