Aktualitet

Taxitë fikin taksimetrin. Parisi rrënqeth boten


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 00:50 - 14/11/15 |
b.f

Mes nje morie lajmesh nga me te dhimbshmet dhe bilancit tragjik te viktimave apo situates alarmante me pengjet, drejtuesit e taxive kane vendosur te mos marrin para. Ata kane fikur te gjithe “taksimetrat” dhe te gjithe mund te levizin pa pagese.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas