Aktualitet

Deshmia: Nje grua plot me eksploziv mes terroristeve


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 00:58 - 14/11/15 |
b.f

Mes terroristeve qe po mbajne rreth 100 pengje, mendohet te jete edhe nje grua. Sipas deshmise se njerit prej personave qe kane dle nga salla e pengjeve jane 3 persona te veshur me xhupoa te zinj dhe plot me eksploziv. Pengamrresit jane te moshes 20-30 vjec.

KOMENTO (1)

Shkruaj nje koment

Pas