Aktualitet

Franca përgatit sulmet ajrore në Siri


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 22:21 - 15/11/15 |
b.f

Ministri francez i mbrojtjes ka deklaruar sot se do të nisin një bombardim të madh ajror kundër Sirisë , me target zonën e Raqqas dhe bazat e  ISIS.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas