-Jetë dhe Stil

Foto/lajm- Amsterdam një nuse “streetstyle”Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 14:04 - 31/10/15 |
root

Kjo nuse e martuar sot në Hollandë, ka preferuar një ceremoni pa shumë bujë. Sëbashku me bashkëshortin e saj ata kanë ecur në rrugët e Amsterdamit dhe duken shumë të lumtur. Fotoja është realizuar nga bloggerja shqiptare, Stela Plaka e cila e cilëson nusen shumë stil me këtë fustan bojë rozë.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas