InstaBIZ

Kadare s’ka dalë akoma nga moda, fansat duan foto me të


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 15:00 - 31/10/15 |
root

E ku më mirë se te kodrat e liqenit mund ta kalonte, paraditen në Tiranë shkrimtari i madh, Ismail Kadare. Vetëm para pak orësh autori është parë të shëtisë i vetëm nga liqeni dhe sigurisht që ka tërhequr edhe vëmendjen e fansave dhe admiruesve të tij. Padyshim që ai nuk i ka thënë “jo” fotove me dashamirësit dhe ja tek e shohim në njërën prej tyre.

KOMENTO (1)

Shkruaj nje koment

  1. Sa keq e keni titulluar informacionin qe doni te jepni. Me falni po si mund te dale Kadareja nga moda? Nese ka njeri e shkrimtar modern ne gjithe dimensionet e kesaj fjale ne Shqiperi ai eshte Ismail Kadare.

Pas