Te Fundit

Fotoja më e përdorur nga politika shqiptare


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 19:32 - 29/11/15 |
b.f

Sa herë punët nuk shkojnë mirë, sa herë ka festa kombetare apo fetare, të gjithë ata që qeverisin Shqipërinë nxitojnë të bashkojnë në një tryezë krerët e komuniteteve fetare. Kjo ka ndodhur dhe sot gjatë ceremonisë së organizuar nga Edi Rama. Kryeministri ka postuar foton ku shihen bashkë krerët e komuniteteve fetare. A thua nuk e kuptojnë ata që na qeverisin që bëhet fjalë më shumë për indiferencë sesa për tolerancë?

KOMENTO (1)

Shkruaj nje koment

Pas