Kryesore

 Fotogaleri/ Imazhe të rralla të nënave kur sjellin foshnjat në jetë


               Publikuar në : 23:20 - 10/02/19 |
b.f

 

Një seri me foto të veçanta është publikuar nga Huffington Post në faqen e instagramit.  Fotot janë realizuar nga fotografë të ndryshëm të cilët fototgrafojnë nënat  gjatë momentit të sjelljes në jetë të foshnjave të tyre, mes emocioneve të forta. Një komunitet fotgrafësh që angazhohen pikërisht me këtë lloj fotografie, oganizon një konkurs të përvitshëm duke ftuar fotografë nga e gjitha bota të sjellin foto të realizuara në spital, jashtë spitalit, me ngjyra dhe bardh e zi. Një juri selekton më pas tre fitues për secilën kategori, mes 1,200 prurjeve nga e gjithë bota./ M.B

 

foto 8 foto 6 foto 5 foto 4 foto 3 fotot 23 foto 1
<
>

Pas