Aktualitet

FOTO/ Vijnë në jetë trinjakë, Manastirliu: Zbatoni masat anti-COVID


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:16 - 15/02/21 |
Doriana Çepunaj

Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu në një postim në Facebook ka ndarë lajmin e mirë për lindjen e trinjakëve në maternitetin “Mbretëresha Geraldinë”.

Po ashtu Manastirliu iu ka bërë thirrje qytetarëve të zbatojnë rregullat anti-COVID dhe të shmangin lëvizjet e panevojshme, në kushtet e motit të keq.

“Me lajmin e mirë të lindjes së trinjakëve Alteo, Arsli dhe Alesia shëndoshë e mirë në maternitetin “Mbretëresha Geraldinë”, ju uroj javë të mbarë dhe ju ftoj të tregoni kujdes për zbatimin e rregullave antiCOVID #maskë, #distancë, #higjienë dhe të shmangni lëvizjet e panevojshme”, shkruan Manastirliu./Opinion.al

Pas