InstaBIZ

Foto/Tristan nuk dorëzohet në përpjekjet për t’u kthyer me Khloen


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 23:15 - 07/11/19 |
xhu lia

Ndonëse Khloe Kardashian dhe Tristan Thompson janë ndarë prej disa kohësh për shkak të tradhtisë së këtij të fundit ai vijon përpjekjet për t’u rikthyer me të.

Tristan nuk lë rast pa komentuar në Instagramin e saj dhe diçka të tillë e ka bërë sërish në foton më të fundit të publikuar prej saj.

Ai ka komentuar në foto përmes disa ikonave me zemra dhe një kurorë si mbretëreshë.

Kardashian nuk i është përgjigjur këtij komenti nga ish-partneri i saj, por kanë qenë ndjekësit e saj të cilët kanë kthyer përgjigje të dyjëzuara.

Disa e kanë mirëpritur veprimin e tij, ndërsa të tjerë i kanë shkruar të heqë nga Khloe./Opinion.al/

 

 

Pas