InstaBIZ

Foto/ Tradhtia arsyeja e ndarjes së Miley Cyrus dhe Liam Hemsworth?


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 15:40 - 11/08/19 |
xhu lia

Pas vetëm 8 muajsh martesë çifti i artistëve Miley Cyrus dhe Liam Hemsworth i kanë dhënë fund historisë së tyre. Ndonëse ata dhanë si arsye fokusin në karrierë, disa foto të Mileyt duket se tregojnë diçka tjetër.

Ajo është fotografuar në një jaht në Como të Italisë duke u puthur me një vajzë.

Vajza quhet Kaitlyn Carter dhe është parë me këngëtaren në skena intime, duke u puthur, përkëdhelur e përqafuar me njëra-tjetrën. Të jetë kjo arsyeja përse Miley dhe Liam janë ndarë?/Opinion.al/

 

Pas