InstaBIZ

Përvjetori i parë i martesës, surpriza që Sara Hoxha zgjodhi për Ledionin


               Publikuar në : 17:11 - 11/08/19 |
el ida

Sara Hoxha dhe Ledion Liço festojnë sot përvjetorin e tyre të parë të martesës.

Sara, e cila së shpejti do të bëhet nënë për herë të dytë, postoi disa foto romantike të shkreputa në dasmën e tyre në Itali, por gjithashtu zbuloi dhe surprizën që i bëri Ledionit këtë përvjetor.

Moderatori i njohur ka udhëtuar drejt Amsterdamit, për të marrë pjesë në koncertin e “30 Seconds on Mars”, dhe madje ka realizuar edhe një foto me liderin e grupit, Jared Leto.

“Për përvjetorin tonë ai donte të shikonte grupin e tij të preferuar”, shkruan Sara krahas fotos./Opinion.al

Pas