Aktualitet

Foto/Takime të ngrohta dhe deputeti i PD që lexon, çfarë ndodhi sot në KuvendBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:46 - 03/02/22 |
Opi Nion

Gjatë seancës së sotme plenare pati debate të shumta dhe replika mes opozitës dhe mazhorancës.

Pavarësisht mungesës se kryeministrit Rama dhe kryedemokratit Basha, ish-kryeministri Berisha vuri në lëvizje deputetët me prezencën e tij.

Berisha mori disa herë fjalën dhe nuk i kurseu akuzat për qeverinë dhe Lulzim Bashën.

Ndrës ministrja Spiropali pati një replikë me ish-kryeministrin.

Por në fotot e mëposhtme, të shkrepura nga LSA u kapën disa momente pikante, ku ai që tërhoqi vëmendje ishte Agron Shehaj i cili e shfrytëzoi seancën për të lexuar.

Gjithashtu nuk mbetën larg syve takimi i Gazment Bardhit me deputetin e PD, Dashnor Sula apo bisedat e zëvendëskryeministrit Ahmetaj me ministren Balluku./Opinion.al

Pas