Sport

FOTO/ Sulmuesi i Teutës, shpërthen në lot pas ndeshjes me Tiranën


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 18:40 - 24/02/21 |
Semiljana Azizi

Sulmuesi i Teutës, Ildi Gruda, është fotografuar duke qarë në përfundim të ndeshjes me Tiranën në “Selman Stërmasi”.

Bëhet me dije se shkodrani ishte shumë i mërzitur për rastet e humbura në përballjen e të shtunës, por shokët e skuadrës dhe pjesëtarët e stafit teknik i dhanë kurajo. Siç shihet në foto, zv.trajneri Hodo dhe mbrojtësi Kuro përpiqen ta qetësojnë.

Kujtojmë se sulmuesi këtë sezon ka shënuar vetëm një gol me durrsakët, atë në fitoren 2-0 ndaj Bylisit, transmeton Panoramasport.

Pas