-Jetë dhe Stil

Foto/ Streçet, veshja më ‘trend’ e momentit për vajzat


               Publikuar në : 22:38 - 08/04/19 |
xhu lia

Streçet duket se vijojnë të jenë veshjet e preferuara për vajzat.

Padyshim ato janë komode, të rehatshme si dhe të kombinueshme.

Përmes këtyre fotove ju sjellim disa nga llojet e streçeve më të pëlqyera, të cilat janë gjithashtu tejet të kombinueshme.

Edhe këtë pranverë streçet janë ‘trendi’ i momentit  duke i bërë vajzat të duken bukur si dhe duke iu ekspozuar linjat./Opinion.al/

Pas