InstaBIZ

Foto-selfie/ Familja kryeministrore si asnjëherë më parë!


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 21:40 - 20/10/18 |
b.f

Pas një jave të tensionuar të debatit politik, kryeministri Edi Rama po e kalon fundjavën me familjen. Ato janë të gjithë bashkë dhe të qeshur, siç shihet në foton që vetë Rama ka postuar në Instagram.

Përpara një gote vere, selfien e bën vetë Rama që është në krah të bashkëshortes, dhe përballë 3 fëmijët e tyre, Greg, Zaho dhe Rea. Duhet thënë se ky është ndër rastet e rralla, kur Rama zgjedh të nxjerrë Zahon me fytyrë si dhe të pozojë me të gjithë anëtarët e familjes.

Siç shihet qartësisht Rama ka bllokuar komentet në këtë postim. Ndryshe nga rrjeti social facebook, ku pasyqron aktivitetet e punës dhe shkëmben komente me qytetarët në Instagram Rama nxjerr foto të karakterit privat (jo zyrtar) dhe as nuk pranon ta komentojnë! /Opinion.al

View this post on Instagram

?

A post shared by Edi Rama (@ediramaal) on

Pas