InstaBIZ

Fotografi i njohur zbulon fotot kur Erion Veliaj priste të bëhej baba


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 23:01 - 20/10/18 |
b.f

Janë momente të bukura që tashmë gjithë çiftet e reja e kanë bërë traditë ti kenë në albumet e tyre. Momentet para se fëmija të vijë në jetë. Përjashtim nuk ka bërë as kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj me bashkëshorten, Ajola Xoxa që u bënë prindër të djalit Kajan më 6 tetor.
Ata kanë realizuar një set fotografik gjatë shtatzanisë së Ajolës dhe dy prej fotove i ka publikuar fotografi i njohur Renuar Locaj në Instagram.

Pas