InstaBIZ

Foto/Ronaldo dhe Georgina, pushime në jahtin e tyre luksoz


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 22:12 - 12/08/20 |
Opi Nion

Paparacët janë fokusuar në jahtin 27 metër të gjatë, në gjirin e Sanremos, ndërsa  Cristiano Ronaldo dhe Georgina Rodriguez shijojnë një verë të nxehtë, bashkë me fëmijët.

Ata kalojnë ditën në jahtin që blenë verën e shkuar, ndërsa pasdite zbresin në qytet për shopping. Ai me një tshirt të bardhë dhe kapele, ndërsa ajo me kostum sportiv.

Kështu futbollisti është duke harruar eleminimin nga Champions dhe po relaksohet për sezonin e ri./Opinion.al

 

Pas