-Jetë dhe Stil

Foto/Rama fans i “Game of Thrones”, shfaqet në sheshxhirimin e serialit


               Publikuar në : 19:11 - 11/04/19 |
xhu lia

Pas 4 ditësh pritet të nisë sezoni i fundit i serialit “Game of Thrones”,  i cili ka shumë ndjekës edhe në vendin tonë. Një prej tyre duket të jetë edhe Kryemistri shqiptar Edi Rama.

Ai ka publikuar në profilin e tij në Instagram një foto nga vendi i xhirimit të serialit dhe krahas fotos ka shkruar: “Vendi i mbretit është gati për sezonin e 8 #Game of Thrones”,-përfundon Rama./Opinion.al/

Pas