InstaBIZ

FOTO/ Petrit Vasili i ‘fiksuar’ pas aktores italiane: Shkëlqen


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:31 - 27/02/21 |
Semiljana Azizi

Nënkryetari i LSI-së Petrit Vasili  është shumë aktiv në politikë  por gjithashtu dhe në rrjetet sociale.

Është vënë re se Vasili shpesh komenton çështje të politikës në rrjetet sociale, por nuk lë pas edhe personazhe publike, siç ka ndodhur së fundmi.

Së fundmi aktorja e njohur italiane Sabrina Ferilli ka publikuar një foto duke ngrënë mëngjes, dhe nënkryetari i LSI-së nuk ka kaluar pa lënë një koment.

“Mirëmëngjes,e zonja dhe shkëlqyese!”, shkruan ai në koment./Opinion.al

Pas