InstaBIZ

Foto/ Pas ‘furtunës’ Britney Spears ditë relaksi më të dashurin në Miami


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 11:38 - 10/06/19 |
xhu lia

Pak kohë më parë këngëtarja Britney Spears pati disa probleme me shëndetin mendor dhe ju desh të qëndronte disa kohë në një qendër rehabilitimi.

Duket se ditët e vështira ajo i ka lënë pas dhe është fotografuar në shoqërinë e të dashurit të saj Sam Asghari. Çifti është fotografuar në plazhet e Miamit dorë për dore dhe mjaft të relaksuar.

Çifti ka më shumë se dy vite së bashku.

Aktualisht Spears është një betejë ligjore me babain e saj Jamie Spears për shkak të përfundimit të kushteve kufizuese, në të cilat ajo ka qenë që prej kohës së problemeve të saj të mëparshme me shëndetin mendor, që datojnë me shumë se një dekadë më parë./Opinion.al/

Britney Spears wears a pink bikini as she takes a jet ski ride with boyfriend Sam Asghari on the beach in Miami Britney Spears wears a pink bikini as she takes a jet ski ride with boyfriend Sam Asghari on the beach in Miami Britney Spears wears a pink bikini as she takes a jet ski ride with boyfriend Sam Asghari on the beach in Miami Britney Spears takes a jet ski ride with boyfriend Sam Asghari on the beach in Miami Britney Spears wears a pink bikini as she takes a jet ski ride with boyfriend Sam Asghari on the beach in Miami
<
>
Britney Spears wears a pink bikini as she takes a jet ski ride with boyfriend Sam Asghari on the beach in Miami. 09 Jun 2019 Pictured: Britney Spears; Sam Asghari. Photo credit: MEGA TheMegaAgency.com +1 888 505 6342 (Mega Agency TagID: MEGA440486_003.jpg) [Photo via Mega Agency]

Pas