InstaBIZ

FOTO/ Pas 17 vitesh martohen, Rezarta Shkurta dedikim për Ermal Hoxhën


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 15:02 - 14/07/21 |
Opi Nion

Rezarta Shkurta dhe Ermal Hoxha, kanë kurorëzuar dashurinë e tyre 17 vjeçare me martesë ditën e hënë, teksa sot janë publikuar fotot e para nga ceremonia.

Dasma është zhvilluar në anije në bregdetin të Vlorës dhe dekori ka qenë minimalist. Teksa të ftuar ishin shumë miq dhe familjarë të tyre.

Përmes një postimi në rrjetin social “Instagram”, Rrezarta ka ndarë disa foto nga dita e tyre më e veçantë.

“Ma kujtojne te afermit se sa vite jemi sebashku, sepse mua me duket sikur te dashuroj nga dje, aq e pangopur jam me ty… Ti dua aq shume dhe ato 3 thinjat e reja qe te kane dale, edhe ato pak floke qe po te bien dhe ti i ke aq problem! Une ti dua… Te dua dhe kur me nevrikos… Edhe ankohesh per vonesat e mija.. Te dua per babin qe je me princeshen e shtepise tone”, ka shkruar Rezarta./Opinion.al

Pas