-Jetë dhe Stil

Foto/ Modelet e xhinseve për t’u dukur në modë këtë vjeshtë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 20:35 - 10/09/19 |
xhu lia

Me ardhjen e stinës së vjeshtës një nga veshjet më të përdorshme janë pantallonat xhins. Si për çdo veshje, edhe për xhinset tashmë janë publikuar trendet më të fundit për këtë vjeshtë.

Përmes fotove të mëposhtme ju tregojmë disa nga modelet e pantallonave xhins që duhet të keni patjetër për të qenë në modë.

Stil kauboj, me bel të lartë

Modeli i xhinseve ‘casual’

 

Modeli i xhinseve deri në kyçin e këmbës

Modeli i xhinseve ‘skinny’

 

Pas