InstaBIZ

Foto/Miliarderi reagon pasi e dashura e tij flirtoi me DiCaprion:Leo eja pak këtu


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 16:00 - 09/11/21 |
Opi Nion

Aktori i famshëm, Leonardo Di Caprio, u takua me miliarderin Jeff Bezos dhe të dashurën e tij në Muzeun e Artit në Los Anxhelos.

Një video e takimit të tyre, po bën xhiron në rrjet, dhe ajo që ka tërhequr vëmendje është shikimi që e dashura e Jeff Bezos, Lauren Sanchez, i bën Di Caprios.

Shikimet e saj u komentuan si flirt dhe adhurim ndaj aktorit me famë botërore. Gjithçka ndodhi para syve të Bezos, i cili vendosi të reagonte publikisht për atë që e mbarë bota pa.

Miliarderi ka vendosu ta kalojë situatën me shaka dhe në një postim në “Twitter”, Bezos ka ndarë një foto të tij, afër një tabele që shkruhet: Rrezik! Shkëmb i thepisur, rënie fatale.

Bashkëngjitur me foton ai shkruan: “Leo, hajde këtu, dua të tregoj diçka!”/Opinion.al

Pas