Aktualitet

FOTO/ Makina përplas një grua në Tiranë, dërgohet me urgjencë në spital


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:30 - 16/03/21 |
Opi Nion

Një aksident ka ndodhur mesditën e sotme në kryeqytet, ku një mjet ka përplasur një kalimtare.

Bëhet me dije se aksidenti ka ndodhur rreth orës 12:20, në bulevardin “Zhan D’ark”, teksa mjeti me drejtuese shtetasen E. A., ka aksidentuar një shtetase ende të paidentifikuar.

E aksidentuara ështrë dërguar menjëherë në spital, për të marrë ndihmën e parë mjekësore.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit./Opinion.al

Pas