Aktualitet

Foto-lajm/Vazhdon përleshja në Kosovë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 17:46 - 18/11/15 |
b.f

Gazeta Express në Kosovë raporton se përleshja mes Protestuesve dhe Policisë është zhvendosur edhe tek Katedralja e qytetit. Në rrugën përreth Katedrales janë rrëzuar kontenierë, të cilët janë duke u djegur. Ndërkohë që kanë mbërritur në vendngjarje zjarrëfikësit, të cilët po ndërhyjnë në shuarjen e zjarrit.

foto kosova 112242138-10153283026227029-310443167-nfoto kosova 2

KOMENTO (1)

Shkruaj nje koment

  1. Vini re, vini re, Serbet po ferkojne duart, cfar po ndodh ne kosove? Ndoshta ju opozita ne kosove nuk DonI ti lini te vjedhin akoma qeveritaret?
    Pse nuk merrni shembull nga opozita ne Shqiperi si rri urte fare, vjedhje me bllok ne dore sic thote komisari ps e vazhdojne akoma vjedhjet me thase po asnje nuk I kerkon llogari.

Pas