Aktualitet

Foto-lajm/ Tragjedia e Parisit si e mësoi Presidenti i Francës?


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 16:12 - 16/11/15 |
b.f

Padyshim që këto do të mbeten momentet më të sikletshme të një Presidenti në detyrë, i cili sapo ka mësuar se jashtë stadiumit ku po shikon ndeshjen, po ndodh një tragjedi në zhvillim e sipër. Fotografitë e mëposhtme I përkasin Presidentit të Francës, Francois Hollande, i cili njoftohet nga këshilltarët e tij mbi atë çka po ndodh jashtë stadiumit. Ku vihet re edhe shqetësimi dhe nevoja për një telefonatë të ngutshme për të mësuar mbi atë çfarë po ndodh.

IMG_9355

IMG_9356 (1)

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas