Aktualitet

Foto lajm/ Por kush e çliroi vërtet Tiranën?


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:42 - 17/11/15 |
root

Ne kete foto te parades duken warte flamujt e aleateve qe ndohmuan ne clirimin e qytetit.

 

Ne foto jane trupat jugosllave, ruse, amerikane dhe britanike gjate parakalimit (28 nentor 1946).

 

 

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas