Aktualitet

Homazhet për Çlirimin e Tiranës, mungojnë këshilltarët demokratë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:42 - 17/11/15 |
b.f

TIRANE-  Eshtë përkujtuar sot 71- vjetori i Çlirimit të Tiranës. Homazhet janë kryer tek Ushtari i Panjohur ku kanë marrë pjesë Kryetari i Kuvendit, Ilir Meta dhe kryetari i Bashkisë, Erjon Veliaj. Në homazhe është vënë re mungesa e anëtareve të djathtë të këshillit bashkiak Tiranë.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas