InstaBIZ

Foto/ Lady Gaga darkë romantike me të dashurin e ri


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 19:44 - 09/09/19 |
xhu lia

Për këngëtaren Lady Gaga u aludua gjatë rreth mundësisë e një lidhje të saj me aktorin Bradley Cooper, histori e cila nuk u provua asnjëherë si e vërtetë.

Por prej kohësh Gaga i ka hedhur poshtë këto aludime pasi duket se është në një lidhje me teknikun që punon me të për audion, Dan Horton.

Kohët e fundit ajo ka publikuar në rrjete sociale foton e një darke romantike me qirinj duke etiketuar pikërisht Danin.

Ndonëse ende nuk e kanë konfirmuar lidhjen e tyre sipas mediave Dan dhe Lady Gaga po kalojnë shumë kohë me njëri-tjetrin që prej muajit korrik.

Para pak kohësh fansat i fotografuan duke kërcyer më afër se kurrë. Tashmë duket se ‘thashethemet’ lidhur me Bradley Cooper i përkasin të shkuarës./Opinion.al/

Pas