-Jetë dhe Stil

Foto/ Vjeshta erdhi, ja 5 ngjyrat e buzëkuqëve që duhet të përdorni


               Publikuar në : 21:01 - 09/09/19 |
xhu lia

Makiazhi është padyshim një nga elementet më të rëndësishëm për një grua, për të qenë sa më e kuruar.

Tendencat, ngjyrat padyshim që ndryshojnë me kalimin e stinëve dhe të kohës.

Veshje të caktuara kërkojnë grim të përshtatshëm dhe me shumë rëndësi është ngjyra që vendosim në buzë.

Këtë vjeshtë ngjyra që duhet përdorur për buzëkuqin është padyshim më e errët nga stina e verës që lamë pas.

Ja cilat janë 4 ngjyrat më në modë për buzët, që do të ishin të këshillueshme t’i provoni./Opinion.al/

Pas