Kryesore

Foto/Kryemadhi i bashkohet protestës, ja kush e shoqëronBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 19:59 - 07/07/22 |
Opi Nion

Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi, ashtu siç e kishte paralajmëruar, është bërë pjesë e protestës së thirrur nga Sali Berisha.

Kryemadhi ndodhet në protestë në krah të bashkëshortes së Sali Berishës, Liri Berisha.

Ndërsa pranë pranë saj është edhe nënkryetari i LSI, Petrit Vasili.

Protesta ka nisur pas orës 19:40 me performancën e Renis Gjokës dhe Big Bastës të këngës himn në protestë që bën thirrje për zgjimin e shqiptarëve./Opinion.al

Pas