Kryesore

Foto-Emrat/Dikur kritikë të Berishës, sot këto deputetë iu bashkuan protestësBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 20:41 - 07/07/22 |
Opi Nion

Protestës së thirrur nga Sali Berisha i janë bashkuar edhe deputetë që kanë qenë kritikë ndaj tij dhe nuk e mbështetën në rizgjedhjen në krye të PD.

Në disa foto të siguruara nga “Opinion.al”, shihen deputetët që i janë bashkuar protestës.

Ashtu siç mund të shihni edhe në fotot e mëposhtme, mes turmës së protestuesve janë edhe deputetët Grida Duma, Dashnor Sula, Dhurata Çupi, Bledjon Nallbati dhe Tomorr Alizoti.

Deputetë e mësipërm janë treguar kritikë ndaj Berishës, por sot ata kanë dalë në shesh për të protestuar kundër Edi Ramës dhe qeverisë së tij./Opinion.al

 

 

Pas