-Jetë dhe Stil

Foto/Këto janë çantat më praktike dhe më të pëlqyera të momentit


               Publikuar në : 16:01 - 04/05/19 |
xhu lia

Nëse në punën tuaj është e nevojshme që të merrni çdo ditë laptop-in me vete, atëherë është mirë që të gjeni një çantë praktike, por edhe komode për të.

Duket se këtë verë trendi më i fundit i çantave vjen  mjaft i përshtatshëm për nevojat tuaja.

Më poshtë ju sjellim disa versione çantash të mëdha dhe komode që përveçse janë mjaft të pëlqyera dhe në modë, janë tejet praktike për ju dhe përditshmërinë tuaj./Opinion.al/

Pas