-Jetë dhe Stil

Foto/ Këto fustane janë më të preferuarat për stinën e vjeshtës


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 08:42 - 17/10/19 |
xhu lia

Këtë vjeshtë një nga tendencat më të përhapura duket se është fustani i thurur.

Në ditët e freskëta të vjeshtës materiali i këtyre fustaneve është mjaft i përshtatshëm dhe gjithashtu lehtësisht i kombinueshëm gjatë ditës.

Më poshtë ju sjellim disa prej këtyre fustaneve, të cilët sipas stilistëve janë gjithnjë në modë në stinën e vjeshtës.

Mjafton t’i kombinoni me një xhaketë lëkure ose xhins për të qenë gjithnjë në trend dhe komodë./Opinion.al/

 

Pas