-Jetë dhe Stil

Foto/ Këtë vjeshtë guxoni më shumë me stilin e pulovrave


               Publikuar në : 13:24 - 05/09/19 |
xhu lia

Stinën e verës e kemi lënë pas dhe tashmë jemi në sezonin e vjeshtës. Një ndër gjërat e para që mendohet për këtë sezon janë veshjen dhe sidomos çfarë është më shumë në modë dhe në trend.

Në ditët më të ftohta padyshim pulovrat janë një nga zgjedhjet më të mira. Disa prej pulovrave që pritet të jenë më në modë për vitin 2019 jua propozojmë në fotot e mëposhtme.

Këtë herë modelet, ngjyrat dhe format e pulovrave do të jenë më të guximshme se çfarë jemi mësuar deri më tani./Opinion.al/

Pas