InstaBIZ

Foto/Kështu u veshën vipat në festivalin e “Coachella”


               Publikuar në : 13:08 - 15/04/19 |
xhu lia

“Cochella” është një ndër festivalet më të njohur, ku bashkohen personazhet e njohur të showbizit botërorë.

I organizuar në “Palm Springs” ky festival sjellë në skenë dhe jashtë tij shumë nga emrat më të njohur, ku disa zgjedhin të performojnë dhe disa të jenë spektatorë.

Gjithashtu personazhet e njohur i kushtojnë shumë rëndësi edhe veshjes, pasi shfaqen mjaft ekstravagantë, por gjithnjë në modë./Opinion.al/

Pas