InstaBIZ

Foto/Jessie J dhe i dashuri i saj shijojnë pushimet në “Disneyland”


               Publikuar në : 12:05 - 17/05/19 |
xhu lia

Këngëtarja e njohur Jessie J dhe i dashuri i saj aktori Channing Tatum janë duke kaluar disa ditë relaksuese në  “Disneyland”.

Megjithatë duket se as kësaj radhe çifti i njohur nuk ka mundur t’u shpëtojë paparacëve. Ata janë fotografuar pranë njëri-tjetrit të përqafuar, ndërkohë që dukeshin më të dashuruar se kurrë.

Të  veshur mjaft thjesht duket se dy personazhet e njohur nuk janë shqetësuar për fotot që po u bëheshin. Tashmë ata janë në një lidhje prej muajsh./Opinion.al/

f4 f3 f2 f1
<
>

 

Pas