Aktualitet

Foto/Identifikohet 35 vjeçari i vrarë në Vlorë,gjendet një makine e djegur


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 22:15 - 21/05/21 |
Opi Nion

Të shtëna me armë janë dëgjuar mbrëmjen e sotme në qytetin e Vlorës, në zonën e Skelës pranë Pallatit të Sportit. Sipas informacioneve paraprake mësohet se një person ka ndërruar jetë pasi është qëlluar me armë zjarri, ndërsa automjeti i autorëve është drejtuar drejt Kaninës.

Sipas Klan News, viktima  është identifikuar si Delon Troqe 35 vjeç. Ende nuk ka detaje nga policia lidhur me arsyet dhe rrethanat e ngjarjes, ndërsa mësohet se automjeti i autorëve është djegur pranë fshatit Sherishtë./Opinion.al

Pas