Life Style

Foto/ Grida Duma ndryshon look, ja si duket ajo


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 20:59 - 02/04/21 |
Opi Nion

Teksa vijon fushatën elektorale , kandidatja për deputete e PD-së Grida Duma është parë së fundi me look të ndryshuar.

Ajo ka hequr dorë nga flokët e zeza dhe ka përdorur një ngjyrë më të çelët në nuancat e lajthisë, ndërsa si gjithmonë shfaqet e kuruar dhe tërheqëse.

Kujtojmë se vazhdimisht Duma është konsideruar një nga gratë më sharmante të politikës shqiptare dhe nuk kalon pa vëmendje në këtë aspekt.

 

Pas