-Kulturë

Foto e rrallë/Kur Yllka Mujo mbante bishtaleca dhe shkëlqente me bukurinë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:30 - 16/10/18 |
el ida

Yllka Mujo festoi dje 65-vjetorin e lindjes.

Artistja e Merituar që ka interpretuar në dhjetëra shfaqje në teatër dhe në një sërë filmash, është një prej aktoreve më të dashura shqiptare.

Ylli Demnderi, i cili ka interpretuar krah Yllka Mujos në një film, ka postuar një foto të rrallë të saj, kur ajo mbante bishtaleca dhe shkëlqente me bukurinë e saj e buzëqeshjen thuajse ngjitëse.

 

 

 

Pas