InstaBIZ

Foto/ Dua Lipa ka sy vetëm për Anwar Hadid


               Publikuar në : 12:19 - 22/07/19 |
xhu lia

Tashmë kudo në mediat e huaja qarkullojnë lajme për çiftin më të ri të showbizit Dua Lipa dhe Anwar Hadid.

Që prej momentit kur ata u fotografuan së bashku në një festival, ku shfaqeshin të përqafuar dhe duke u puthur, ata nuk janë ndarë më nga njëri-tjetri.

Tashmë e gjithë familja e Anwar e ndjek Duan në rrjete sociale dhe gjithashtu herë pas here shijojnë performancat e këngëtares në koncertet e saj.

Për herë të fundit Dua dhe Anwar janë fotografuar duke dalë nga një darkë romantike në një restorant sushi.

Ata dukeshin më të dashuruar se kurrë teksa ecnin të përqafuar. Mesa duket Dua e ka harruar tërësisht ish të dashurin e saj Isaac Carew me të cilin u nda vetëm pak javë më parë./Opinion.al/

 

 

Pas