InstaBIZ

Bradley Cooper fotografohet pas gjyqit me Lean e vogël


               Publikuar në : 12:34 - 22/07/19 |
xhu lia

Vetëm pak kohë më parë ndarja mes dy personazheve të njohur të showbizit botëror aktori Bradley Cooper dhe modeles Irina Shayk u vu në qendër të vëmendjes mediatike.

Pas ndarjes së tyre dhe arsyeve që i çuan në këtë vendim, një pikë tjetër shumë e diskutuar ka qenë edhe kujdesi për vajzën e tyre 2-vjeçare Lea.

Çifti vazhdojnë të ruajnë një marrëdhënie të mirë e korrekte për të hir të së voglës. Pas gjyqit për kujdestarinë e saj, aktori u fotografua së bashku me të në krahë dhe një valixhe në dorë.

Ndërkohë pak ditë më parë Irina u komentua në media për një lidhje të re, ndërsa aktori vijon të përflitet për një lidhje të tij me këngëtaren Lady Gaga./Opinion.al/

Pas